تردید ایران ترکیه همکاری آمریکا عربستان

تردید: ایران ترکیه همکاری آمریکا عربستان سعودی ها عربستان عربستان سعودی شورای همکاری خلیج فارس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جدایی از بارسلونا برایم فوت نیست / نیمار

ستاره برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن از درخشش با پیراهن این تیم بسیار خوشحال هست. او سکوت خود را شکست و راجع به جدایی از بارسلونا سخن به میان آورد. 

جدایی از بارسلونا برایم فوت نیست / نیمار

نیمار: جدایی از بارسلونا برایم فوت نیست

عبارات مهم : جدایی

ستاره برزیلی پاری سن ژرمن از درخشش با پیراهن این تیم بسیار خوشحال هست. او سکوت خود را شکست و راجع به جدایی از بارسلونا سخن به میان آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ال پایس، نیمار در نخستین حضور خود با پیراهن پاری سن ژرمن درخشید و توانست عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد. این بازیکن برزیلی توانست در دیدار برابر گنگام که با پیروزی سه بر صفر به سود پاری سن ژرمن به آخر رسید یک گل به ثمر رساند و دو پاس گل بدهد.

جدایی از بارسلونا برایم فوت نیست / نیمار

او بعد از بازی، گفت : از این شروع خاطره انگیز بسیار خوشحال هستم. توانستم در پیروزی تیمم تازه خود نقش داشته باشم و این واقعا خوشحال کننده هست. بازی کردن در کنار هم تیمی های تازه و کسب عنوان های قهرمانی جهت من بسیار لذت بخش هست. امیدوارم که در دیدارهای آینده هم بتوانم با پیراهن پاری سن ژرمن بدرخشم.

نیمار راجع به جدایی از بارسلونا، گفت : من بسیار آرام هستم و دلیلی ندارد که دلواپس باشم. بله. قبول دارم که جدایی از بارسلونا سخت است ولی باید بگویم که از حضور در پاری سن ژرمن خوشحالم. بعضی بر این باور هستند که جدایی از بارسلونا جهت من مثل فوت است ولی باید بگویم الان زنده تر از هر وقت دیگری هستم. تیم و شهر و بازیکنانی که در کنار آنها بودم عوض کردن کرده است ولی فوتبال همچنان پا بر جاست. بعد باید ادامه داد.

ستاره برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن از درخشش با پیراهن این تیم بسیار خوشحال هست. او سکوت خود را شکست و راجع به جدایی از بارسلونا سخن به میان آورد. 

واژه های کلیدی: جدایی | پیراهن | پیروزی | بارسلونا | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs