تردید ایران ترکیه همکاری آمریکا عربستان

تردید: ایران ترکیه همکاری آمریکا عربستان سعودی ها عربستان عربستان سعودی شورای همکاری خلیج فارس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال با «کلاهبرداری» به آسیا رفت! / مرفاوی

سرمربی استقلال حضور این تیم در فصل تازه لیگ قهرمانان آسیا را نوعی «کلاهبرداری» می‌داند.

استقلال با «کلاهبرداری» به آسیا رفت! / مرفاوی

مرفاوی: استقلال با «کلاهبرداری» به آسیا رفت!

عبارات مهم : العین

سرمربی استقلال حضور این تیم در فصل تازه لیگ قهرمانان آسیا را نوعی «کلاهبرداری» می داند.

به گزارش ایسنا، خبر ورزشی نوشت: صمد مرفاوی که به عنوان نخستین مربی توانسته در عربستان، استقلال را برابر آبی های عربستانی پیروز میدان کند، از شرایط استقلال و اهمیت افزایش این تیم می گوید.

استقلال با «کلاهبرداری» به آسیا رفت! / مرفاوی

گروه استقلال سخت است ولی فوت نیست

الهلال تیم قدرتمندی است و العین هم در صورت افزایش می تواند رقیب مشکل باشد ولی الریان با وجود نتیجه های خوب در لیگ قطر در حد لیگ قهرمانان نیست. به طور کلی نمی شود گروه استقلال را گروه فوت نامید چون خود استقلال تیم بزرگی است و گروه فوت جهت ما معنایی ندارد. قرار نیست با بنگلادش بازی کنیم، ما باید با همین تیم ها بازی کنیم. البته گروه استقلال سخت تر از دیگر گروه هاست ولی فوت نیست.

استقلال تیم بزرگی است بعد شانس افزایش دارد

سرمربی استقلال حضور این تیم در فصل تازه لیگ قهرمانان آسیا را نوعی «کلاهبرداری» می‌داند.

ما باید بدانیم استقلال تیم بزرگی است و باید شانس افزایش جهت آن قائل باشیم. استقلال این وقت را دارد که میزبان این سه تیم باشد و در پایتخت کشور عزیزمان ایران از آنها امتیاز بگیرد. الهلال تیم خوبی است ولی العین و الریان را الکی بزرگ نکنید.

استقلال با کلاهبرداری به آسیا رفت ولی با کلاهبرداری نمی تواند افزایش کند

مدیران استقلال باید بدانند در چه تیم بزرگی کار می کنند. آنها نباید فراموش کنند با کلاهبرداری مجوز رفتن به آسیا را گرفته اند ولی با کلاهبرداری نمی شود به مرحله بعدی افزایش کرد. من هنوز پولی دریافت نکرده ام و نمی دانم چطور به این تیم مجوز داده شد تا در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شود.

استقلال، العین را می برد

استقلال با «کلاهبرداری» به آسیا رفت! / مرفاوی

استقلال از لحاظ نتیجه گیری نسبت به قبل پیشرفت نکرده ولی با یک بازی منطقی و هوشمندانه می شود العین را شکست داد. العین تیمی نیست که ما را به دردسر بیندازد و با یک برنامه ریزی خوب می شود به آسانی به مرحله بعدی رفت.

واژه های کلیدی: العین | افزایش | استقلال | استقلال | قهرمانان | کلاهبرداری | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs