تردید ایران ترکیه همکاری آمریکا عربستان

تردید: ایران ترکیه همکاری آمریکا عربستان سعودی ها عربستان عربستان سعودی شورای همکاری خلیج فارس

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تشکیل ستاد بودجه سال ۹۸/ پرداخت ۲۵۰۰ میلیارد تا روزهای آتی جهت پرداخت طلب گندمکاران ، نوبخت

رییس شرکت برنامه و بودجه از تشکیل ستاد بودجه سال ۱۳۹۸ خبر داد و تاکید کرد: تاکنون کشاورزان ۱۰ هزار میلیارد تومان گندم به دولت فروخته‌اند که از این میزان پنج هزا

تشکیل ستاد بودجه سال ۹۸/ پرداخت ۲۵۰۰ میلیارد تا روزهای آتی جهت پرداخت طلب گندمکاران ، نوبخت

نوبخت: تشکیل ستاد بودجه سال ۹۸/ پرداخت ۲۵۰۰ میلیارد تا روزهای آتی جهت پرداخت طلب گندمکاران

عبارات مهم : برنامه

رییس شرکت برنامه و بودجه از تشکیل ستاد بودجه سال ۱۳۹۸ خبر داد و تاکید کرد: تاکنون کشاورزان ۱۰ هزار میلیارد تومان گندم به دولت فروخته اند که از این میزان پنج هزار میلیارد تومان را پرداخت کردیم و پنج هزار میلیارد تومان باقی مانده را نیز در نظر داریم که دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانش را ظرف روزهای آینده پرداخت می کنیم.

به گزارش ایلنا، محمدباقر نوبخت در آخر نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های اخیر شرکت برنامه و بودجه و مصوبات این شرکت گفت: اخبار شرکت برنامه و بودجه را در دو بخش می توان منعکس کرد. یک بخش، آن چیزی است که مربوط به گذشته هست. تا چهار ماهه اول امسال، چیزی حدود ۱۰۵ میلیارد تومان به خزانه واریز کرده ایم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این رقم ۵۸ درصد نسبت به چهار ماهه اول سال گذشته زیاد هست، اظهار داشت: آنچه که از این میزان جهت امور جاری کشور صرف می شود، ۱۵ درصد زیاد از سال گذشته است و آنچه که مربوط به طرح های عمرانی است ۲۱ برابر شده است است به طوری که در چهار ماهه اول سال گذشته موفق شده است بودیم جهت طرح های عمرانی ۱۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار و پرداخت انجام دهیم و خوشبختانه در چهار ماهه اخیر این رقم به ۲۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسید.

تشکیل ستاد بودجه سال ۹۸/ پرداخت ۲۵۰۰ میلیارد تا روزهای آتی جهت پرداخت طلب گندمکاران ، نوبخت

معاون برنامه و بودجه مدیر جمهور با تاکید بر اینکه ظرف امروز و فردا اقدام های مورد نیاز را جهت پرداخت بدهی به کشاورزان انجام می دهیم، تصریح کرد: دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان جهت پرداخت خاص به گندمکاران تخصیص داده شده است یافته هست. تاکنون کشاورزان ۱۰ هزار میلیارد تومان گندم به دولت فروخته اند که از این میزان پنج هزار میلیارد تومان را پرداخت کردیم و پنج هزار میلیارد تومان باقی مانده را نیز در نظر داریم که دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانش را ظرف روزهای آینده پرداخت می کنیم.

نوبخت با بیان اینکه اقدام بعدی مرتبط با بازنشستگان فرهنگی و دانشگاه فرهنگیان هست، خاطرنشان کرد: هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در ماه گذشته جهت پرداخت پاداش فرهنگیان عملی شد و خوشبختانه طبق توافق صورت گرفته تا قبل از آخر ماه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان دیگر از این پاداش ها نیز پرداخت خواهد شد که البته بخشی از آن مربوط به دانشگاه فرهنگیان است.

رییس شرکت برنامه و بودجه از تشکیل ستاد بودجه سال ۱۳۹۸ خبر داد و تاکید کرد: تاکنون کشاورزان ۱۰ هزار میلیارد تومان گندم به دولت فروخته‌اند که از این میزان پنج هزا

وی افزود: پرداخت یارانه ها نیز که چهار هزار میلیارد است را در روز پنج شنبه ۲۵ مردادماه توزیع خواهیم کرد که چون معمولا روز ۲۶ هر ماه این پرداخت انجام می شد و ۲۶ مردادماه مصادف با جمعه است در روز پنج شنبه یارانه ها را توزیع خواهیم کرد.

رئیس شرکت برنامه و بودجه اضافه کرد: اقدام دیگری که صورت می گیرد ستاد بودجه سال ۱۳۹۸ هست. جهت اینکه شرکت برنامه و بودجه بتواند در هماهنگی با دولت و از طریق آن و در مهلت قانونی که تا ۱۵ آذرماه هست، لایحه بودجه را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کند ستاد بودجه را تشکیل داده ایم و نخستین جلسه مان را در روز پنج شنبه برگزار خواهیم کرد.

واژه های کلیدی: برنامه | لایحه بودجه | پرداخت یارانه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs