تردید ایران ترکیه همکاری آمریکا عربستان

تردید: ایران ترکیه همکاری آمریکا عربستان سعودی ها عربستان عربستان سعودی شورای همکاری خلیج فارس

گت بلاگز اخبار حوادث 16 ضربه چاقو به یک روحانی در نیشابور

جستجو‌های گسترده پلیس جهت شناسایی عاملان حمله به روحانی آمر به معروف و نهی از منکر ادامه دارد. 

16 ضربه چاقو به یک روحانی در نیشابور

عبارات مهم : جستجو

جستجو های گسترده پلیس جهت شناسایی عاملان حمله به روحانی آمر به معروف و نهی از منکر ادامه دارد.

به گزارش میزان، سردار بهمن امیری مقدم در مورد حمله به یک روحانی در شهرستان نیشابور گفت: ساعت ۲۲:۱۵ یکشنبه مردی موتور سوار به روحانی ۳۶ ساله که امام جماعت روستای معتمدیه شهرستان فیروزه و از فعالان حوزه امر به معروف و نهی از منکر بود، در خیابان رازی نیشابور نزدیک و با افشانه فلفلی به او حمله ور شده است بود.

وی افزود: بعد از این اقدام سرنشینان ۲ خودروی پژو ۴۰۵ و پراید ۱۳۲ در محل متوقف و روحانی جوان را با ۱۶ ضربه چاقو مجروح کرده و به سرعت از صحنه متواری شده است بودند.

16 ضربه چاقو به یک روحانی در نیشابور

امیری مقدم ادامه داد: روحانی جوان که لباس شخصی بوده بلافاصله به بیمارستان نیشابور انتقال و تحت مواظبت های خاص پزشکی قرار می گیرد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: اوضاع جسمانی این روحانی جوان که احمد نصرآبادی نام دارد خوشبختانه با تلاش پزشکان رو به بهبودی است و در تحقیقات اولیه اظهار داشته ضاربان هشت نفر بودند که با چاقو و چوب به او حمله ور شده است اند.

جستجو‌های گسترده پلیس جهت شناسایی عاملان حمله به روحانی آمر به معروف و نهی از منکر ادامه دارد. 

امیری مقدم افزود: دستورات مورد نیاز با توجه به حساسیت عنوان صادر و پلیس با سرنخ های موجود و ردزنی های گسترده اطلاعاتی جستجو های خود را جهت شناسایی و دستگیری عاملان حمله به روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر شروع کرده است.

واژه های کلیدی: جستجو | شناسایی | نیشابور | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs