تردید ایران ترکیه همکاری آمریکا عربستان

تردید: ایران ترکیه همکاری آمریکا عربستان سعودی ها عربستان عربستان سعودی شورای همکاری خلیج فارس

گت بلاگز اخبار اجتماعی حکم بدوی رامین هفته آینده اعلام می‌شود / مدیر هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در پرونده یاسین رامین که متهم مالی در پرونده شرکت تدارکات پزشکی هلال احمر هست، بازپرسی تمام شده است است و حکم دادگاه بدوی یازدهم تیر ا

حکم بدوی رامین هفته آینده اعلام می‌شود / مدیر هلال احمر

مدیر هلال احمر: حکم بدوی رامین هفته آینده اعلام می شود

عبارات مهم : آموزش

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در پرونده یاسین رامین که متهم مالی در پرونده شرکت تدارکات پزشکی هلال احمر هست، بازپرسی تمام شده است است و حکم دادگاه بدوی یازدهم تیر اعلام می شود. یاسین رامین متهم پرونده شرکت تدارکات پزشکی با قرار وثیقه ملکی در تاریخ یازدهم اسفند از زندان آزاد شده است هست. رامین از روز بیست و چهارم مرداد سال ۹۵ به علت عجز از پرداخت وثیقه در زندان بوده هست.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در پرونده یاسین رامین که متهم مالی در پرونده شرکت تدارکات پزشکی هلال احمر هست، بازپرسی تمام شده است است و حکم دادگاه بدوی یازدهم تیر اعلام می شود.

علی اصغر پیوندی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به شدت به دنبال احقاق حقوق در پرونده های جمعیت هلال احمر هستیم و پرونده رامین را دنبال می کنیم البته حق اعتراض است ولی کم کم جعیت هلال احمر به حقوقش می رسد.

حکم بدوی رامین هفته آینده اعلام می‌شود / مدیر هلال احمر

به گزارش ایرنا، یاسین رامین متهم پرونده شرکت تدارکات پزشکی با قرار وثیقه ملکی در تاریخ یازدهم اسفند از زندان آزاد شده است است.

رامین از روز بیست و چهارم مرداد سال 95 به علت عجز از پرداخت وثیقه در زندان بوده است.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در پرونده یاسین رامین که متهم مالی در پرونده شرکت تدارکات پزشکی هلال احمر هست، بازپرسی تمام شده است است و حکم دادگاه بدوی یازدهم تیر ا

یاسین رامین مرداد سال 95 به دنبال شکایت جمعیت هلال احمر به علت اختلاف حساب با این جمعیت، با حکم قضایی بازداشت شد.

وی به علت شکایت شرکت تدارکات پزشکی هلال احمر به علت اختلاف حساب در زندان بود و قرار وثیقه 29 میلیارد تومانی جهت وی صادر شده است بود.

رئیس جمعیت هلال احمر راجع به اوضاع کارخانه سها هلال بعد از اتفاق آتش سوزی نیز به خبرنگار ایرنا گفت: شرکت های بیمه ای دلایل آتش سوزی را بررسی کردند و در آن موقع بخشی از تولید متوقف شد. هم اکنون دستگاه ها خریداری شده است و این شرکت توانسته بخشی از میزان تولید را به وقت قبل از اتفاق برگرداند.

حکم بدوی رامین هفته آینده اعلام می‌شود / مدیر هلال احمر

پیوندی افزود: میزان تولید کارخانه سها هلال هنوز به وقت قبل از آتش سوزی بازنگشته است و هم اکنون در حال خرید دستگاهی از کشور آلمان جهت بکارگیری در کارخانه سها هستیم.

پیوندی با اشاره به اختلاف مالی خسارات ناشی آتش سوزی میان هلال احمر و شرکت بیمه، گفت: متاسفانه شرکت بیمه ای آن میزان خسارت که مد نظر کارشناسان هلال بود را پرداخت نکرد. به هر حال امیدواریم ظرف یکی دو ماه آینده تولید کار کارخانه به وقت قبل برسد.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در پرونده یاسین رامین که متهم مالی در پرونده شرکت تدارکات پزشکی هلال احمر هست، بازپرسی تمام شده است است و حکم دادگاه بدوی یازدهم تیر ا

* 20 درصد پزشکان و پرستاران اعزامی به حج تازه هستند

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به وظیفه خدمات پزشکی حجاج که به هلال احمر سپرده شوده هست، افزود: امسال با کم کردن میزان نفرات تیم اعزامی پزشکی به حج مواجه هستیم.

وی با اعلام اینکه 80 درصد افراد اعزامی، کسانی هستند، که تجربه حضور در حج را دارند و قرار نیست حج تمتع بجا بیاورند، گفت: 20 درصد از پزشکان و پرستاران امسال جهت نخستین بار به حج اعزام می شوند.

حکم بدوی رامین هفته آینده اعلام می‌شود / مدیر هلال احمر

پیوندی با اشاره به عوض کردن در معاونت بین الملل جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر کشور عزیزمان ایران با توجه به عضویت در هیات حاکمه فدراسیون بین المللی صلیب سرخ می تواند ظرفیت بزرگی در اقلام دارویی و ثبت دارو به کشور داشته باشد.

وی افزود: یکی از پتاسیل های پیش رو جهت هلال احمر کشور عزیزمان ایران ایجاد ارتباط بهتر با فدراسیون بین المللی و جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمرهای دیگر کشورها هست. هلال احمر کشور عزیزمان ایران می تواند نمایندگی هایی را در دیگر مناطق جهت ارتباط موفق تر با دیگر جمعیت های ملی داشته باشد تا به انتقال تجربیات بهتر در حوزه های امداد نجات منجر شود.

* 2 وظیفه آموزشی هلال ادامه می یابد

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به ابلاغیه شورای عالی اداری مبنی بر انحلال موسسات آموزشی متعلق به ارگان های دولتی افزود: ما دلایلی را مبنی بر غیر دولتی بودنمان اعلام کردیم؛ لیکن هلال احمر کمتر از 50 درصد بودجه اش دولتی محسوب می شود؛ ولی مسئولان مربوطه نپذیرفتند و مهلت یک ماه جهت انحلال موسسه عالی آموزش هلال احمر صادر کردند.

وی با بیان اینکه بسیاری از سرفصل های آموزشی که در موسسه آموزش عالی هلال احمر تدریس می شود در هیچ دانشگاهی ارائه نمی شود، افزود: اگر مجبور به انحلال شویم، دو وظیفه را جهت خودمان حفظ می کنیم. یکی از این وظایف این نهاد برگزاری دوره های آموزشی پودمانی امدادگران و دیگری آموزش همگانی امداد و نجات جهت همه مردم، است که این وظایف را گسترش می دهیم.

پیوندی با اشاره به اجرای طرح خادم جهت آموزش فراگیر امداد و نجات گفت: این طرح، طرحی قابل دفاع هست، الببته هزینه زیاد داشتن و مدت آموزش طولانی از پرسشها آن محسوب می شود.به همین علت در نظر داریم این طرح را با تغییرات تازه اجرا کنیم تا در مدت وقت کمتری تعداد زیادی از افراد آموزش های امدادی را فرا بگیرند.

واژه های کلیدی: آموزش | جمعیت | زندان | پزشکی | پرونده | آموزشی | یاسین رامین | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs